Osuszanie po pożarach

Profesjonalne czyszczenie po pożarze – oferujemy najwyższą jakość usług!

Nasza firma zajmuje się usuwaniem osadów po pożarowych, nieprzyjemnych zapachów, i wszelkich pozostałości po akcjach gaśniczych. Osuszanie po pożarach wiąże się z usunięciem bardzo dużej ilości wody i środków chemicznych. Związane jest to z wykorzystaniem nie tylko profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu, lecz również w niektórych przypadkach może być konieczne zastosowanie konkretnych technik, w zależności od stopnia zawilgocenia powierzchni, konstrukcji i ogólnych warunków w miejscu, które ma być osuszane.

Wykorzystując sprzęt na światowym poziomie oraz rozległą wiedzę i doświadczenie, zawsze wykonujemy naszą pracę z największym zaangażowaniem i najlepszymi rezultatami.

Osuszamy nie tylko wilgoć powierzchowną, lecz również tę ukrytą

Bardzo często skutki zalania są o wiele bardziej skomplikowane, niż by się wydawało. Wilgoć nie jest wyłącznie problemem zewnętrznym – bardzo często ściany, podłogi i inne materiały/elementy przesiąkają na tyle, że gromadzą w sobie całe pokłady wody. Usunięcie wody zazwyczaj wymaga zastosowania osuszania mechanicznego, ale dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że nie zawsze jest to złoty środek, gdyż skutki zalania mogą być jeszcze ukryte, a taka sytuacja wymaga zastosowania bardziej zaawansowanej technologii.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że z nami zostaną one wszystkie zlokalizowanie i usunięte przed rozpoczęciem prac remontowych. Zanim przystąpimy do usuwania skutków pożaru, każdy przypadek rozwiązujemy indywidualnie, podchodząc do zaistniałego problemu z pełnym profesjonalizmem i wiedzą. Nasze usługi dotyczą różnych rodzajów osuszania, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą.

Dlaczego AQUAPRO? Poznaj zalety współpracy z nami!

Dlaczego warto nawiązać współpracę z AQUAPRO?
Poniżej znajdziesz kilka powodów, które pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu klientów.

Oferujemy indywidualne podejście do klienta i wysokiej jakości usługi

W AQUAPRO każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując optymalną metodę osuszania pod jego potrzeby i sytuację. Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że jedynie takie podejście przekłada się na wysoką jakość usług i sprawia, że cały proces przebiega sprawnie. Aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, korzystamy jedynie z certyfikowanego i sprawdzonego sprzętu. Dzięki temu, jako nasz klient masz pewność, że czyszczenie po pożarze będzie szybkie i skuteczne.

Jesteśmy do dyspozycji
24 h/7

Z naszych usług możesz skorzystać o każdej porze dnia. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy