Osuszanie posadzek po zalaniu (dla parkieciarzy)

Tylko zachowanie odpowiedniej wilgotności podłogi, czyli na poziomie poniżej 2 procent CM, pozwala na bezpieczny montaż paneli, płytek, itp. W przeciwnym razie niezbędne jest osuszanie parkietów. Stosowane przez nas turbowentylatory oraz bardzo wydajne urządzenia wraz z nagrzewnicami, jeśli to konieczne, finalnie skracają cały proces o nawet 70%.

Do zalania mieszkania może dojść na skutek uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej, intensywnych opadów deszczu utrzymujących się przez wiele dni, nieprawidłowego drenażu dookoła budynku lub jego nieszczelnej hydroizolacji. Pomagamy naszym klientom opanować awaryjne sytuacje dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu. Pozwala ono szybko i skutecznie zażegnać kryzys. Zachowujemy wszelkie standardy techniczne oraz normy jakości i bezpieczeństwa.

Osuszanie posadzek dla parkieciarzy

 

Każda zalana posadzka i parkiet wymaga indywidualnego podejścia oraz opracowania szczegółowego planu działania. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, eliminujemy szereg niebezpieczeństw związanych z przesiąkniętymi ścianami. Jednym z zagrożeń jest rozwój pleśni i grzybów.


Osuszanie posadzek po zalaniu rozpoczynamy od usunięcia z mieszkania mebli, wyposażenia i różnych innych akcesoriów. Niezwykle ważnym etapem jest oczyszczenie ścian z nagromadzonych nieczystości, błota i szlamu. Na podstawie dokonanych pomiarów wilgotności lokalizujemy najbardziej nasączone miejsca oraz dobieramy odpowiedni sprzęt i metody usuwające wilgoć. Jeśli zachodzi taka konieczność, korzystamy z podczerwieni.

Nasze realizacje

Formularz kontaktowy