Wypompowanie wody z zalanych pomieszczeń

Usługę wypompowania wody z zalanych pomieszczeń najczęściej świadczymy w wyniku zalań powstałych wskutek ponadnormatywnych opadów deszczu.

Podczas lokalnych podtopień oraz powodzi służby ratunkowe nie są w stanie wypompować z wszystkich zalanych piwnic i domów wodę w tym samym czasie.

W związku z tym, aby ograniczyć straty materialne i tym samym jak najszybciej móc rozpocząć proces osuszania budynku, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wypompować wodę z zalanych pomieszczeń, piwnic, magazynów czy szybów windowych.

Podsumowanie:

  • Szybka reakcja to podstawa przy zalaniu budynku. Dlatego sprawnie usuniemy zalegającą wodę, by jak najszybciej przystąpić do osuszania budynku;
  • W przypadku, gdy mają Państwo ubezpieczenie, współpracujemy z firmą ubezpieczeniową przy likwidacji Państwa szkody. Przygotowujemy niezbędną dokumentację, protokoły pomiarowe, kosztorysy i inne niezbędne dokumenty.

Pamiętaj, że:

  • Budynek w którym stoi woda z każdą godziną ulega większej degradacji. Od czasu reakcji i podjęcia działań zależy wysokość kosztów naprawy oraz remontu;
  • Na Państwa życzenie przeprowadzimy dla Państwa pełen zakres prac mających na celu pełne osuszenie budynku wraz z pracami remontowo-budowlanymi (pod klucz).

Celem uzyskania informacji lub pomocy skontaktuj się z nami - kontakt.

Formularz kontaktowy