Realizacje

Hotel - Szczecin

Przez Polskę przeszły gwałtowne burze. W wielu miejscach po intensywnych opadach atmosferycznych podniósł się poziom rzek, a sieci kanalizacyjne nie nadążały z odbieraniem ogromnej masy wody. W wyniku czego mieliśmy do czynienia z lokalnymi podtopieniami i zalaniami budynków.

Zobaczcie jak pracowaliśmy w Szczecinie, gdzie zalane zostały piwnice hotelu wraz z salą bankietową. Jako nieliczni jesteśmy w stanie szybko i skutecznie odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Wszędzie tam gdzie liczy się szybkość i profesjonalizm jesteśmy gotowi podjąć się największych wyzwań.

Biurowiec - Opole

Osuszyliśmy ponad 700m2 podziemia biurowca w Opolu. Po przeprowadzeniu pomiarów wilgotności wiedzieliśmy, że pod podposadzkową warstwą izolacyjną mamy prawdziwy basen. Byliśmy przygotowani na taką ewentualność i wytoczyliśmy nasz niezawodny sprzęt!

Atrion - Tychy

Wieża Kontroli Lotów - Pyrzowice

Osiedle Budynków - Poznań

Przez Polskę przeszły gwałtowne burze. Jednym z miast, które ucierpiało najbardziej był Poznań. W wielu miejscach po intensywnych opadach atmosferycznych zalane zostały parkingi podziemne oraz szyby windowe. Sieci kanalizacyjne nie nadążały z odbieraniem ogromnej masy wody. Po telefonie od zarządcy osiedla, szybko byliśmy na miejscu, gotowi do działania

Dom Szkieletowy - Orzesze

Nowy dom. Trzy miesiące po wprowadzeniu się rodziny, zalanie. Przyjechaliśmy i zlokalizowaliśmy wyciek. Nieszczelność znajdowała się w łazience pod zabudową z kartongipsu. Dom został wzniesiony na płycie fundamentowej, woda z nieszczelności w łazience przesiąkała do warstw izolacji podposadzkowych. A tam rozchodziła się do najniższego miejsca domu, czyli salonu.

Nikt z domowników nie skojarzył wykwitów wilgoci na ścianach w salonie, z zalaniem, którego źródło zlokalizowane było w łazience. Warto tu wspomnieć, że dom został zbudowany w technologii opartej o szkielet drewniany. Nie osuszona wilgoć w kontakcie z drewnem może być niezwykle niebezpieczna i doprowadzić w rezultacie do destrukcji konstrukcji domu. Na szczęście pojawiliśmy się w odpowiednim momencie!

Dom Jednorodzinny - Wrocław

Zawsze skupiamy się na eliminacji przyczyny awarii, a nie leczeniu objawów! W AQUAPRO otrzymujesz gwarancję synergii podjętych działań, wraz z całą paletą kompleksowych usług! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie od biurokracji, po likwidację skutków zalania domu czy mieszkania. Co ważne, nie zapłacisz za nasze usługi ani grosza. Rachunek rozliczymy bezpośrednio z Twojej polisy ubezpieczeniowej!

Dom po Burzy - Wodzisław Śląski

Przez Polskę przeszły gwałtowne burze. W wielu miejscach po intensywnych opadach atmosferycznych podniósł się poziom rzek, a sieci kanalizacyjne nie nadążały z odbieraniem ogromnej masy wody. W wyniku czego mamy do czynienia z lokalnymi podtopieniami i zalaniami budynków. Najbardziej ucierpiała południowa część kraju. Zobaczcie jak pracowaliśmy, by uratować nowe wylewki w Wodzisławiu Śląskim.

Osuszanie Podposadzkowe (dom) - Gliwice

Skutki zlekceważenia awarii wody i wynikającego z niej zalania, bywają bardzo kosztowne i w perspektywie czasu znacząco wpływają na obniżenie komfortu życia mieszkańców. Dodatkowo takie zaniedbanie skutkować będzie obniżeniem wartości nieruchomości, a co najważniejsze przebywanie w zawilgoconych, nieosuszonych pomieszczeniach jest niebezpieczne dla zdrowia i życia. Wilgoć jest środowiskiem idealnym do rozwoju wszelkiego rodzaju grzybów, pleśni oraz innego rodzaju mikroorganizmów. Zdrowy dom to suchy dom!