Lokalizacja wycieków

Nasza firma specjalizuje się w ochronie budynków przed nadmiarem wilgoci, która destrukcyjnie wpływa na powierzchnie budowlane oraz przyczynia się do rozwoju szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Do naszych zadań należy między innymi wykrywanie wycieków i przecieków z instalacji sanitarnych. Zauważona w porę i odpowiednio zabezpieczona usterka hydrauliczna, pozwala uniknąć wielu problemów i strat materialnych. Dlatego, kiedy podejrzewają Państwo, że strumień cieczy uchodzi nieprawidłową drogą, lepiej nie zwlekać i skontaktować się z nami, celem szybkiego wykrycia i rozwiązania problemu.

Lokalizacja wycieków wody – nowoczesne narzędzia i metody

Naszym zadaniem jest profesjonalna lokalizacja wycieków w domu jednorodzinnym, w bloku, kamienicy czy obiekcie przemysłowym lub usługowym. W codziennej pracy posługujemy się najnowszymi zdobyczami techniki. Wykrywamy lokalizację przecieków wody w domach za pomocą pomiarów wilgotności, prób ciśnieniowych, termowizji czy zastosowania gazu znacznikowego. Posługujemy się kamerami inspekcyjnymi oraz przeprowadzamy pomiary akustyczne, a także badania metodą dymową, metodą impulsową i barwnikami UV.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalny sprzęt do zdiagnozowania przecieku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niezawodnym narzędziom niestraszna nam żadna awaria i ochroniliśmy niejeden dom i obiekt publiczny przed zalaniem wodą, a właścicielom zaoszczędziliśmy niepotrzebnych nerwów i wysokich kosztów ewentualnych remontów.

 

Zaufaj profesjonalistom

Z nami mogą Państwo liczyć na kompleksową ochronę budynków przed szkodliwym działaniem wilgoci. Nasza firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii, gwarantuje skuteczne rozwiązania!

 

Zadbamy o Twój budynek

Dla nas lokalizacja wycieków wody w budynku to zadanie, które traktujemy bardzo poważnie. Niezależnie od typu nieruchomości, w której zachodzi podejrzenie przecieku wody, jesteśmy gotowi podjąć działania. Przeprowadzamy pomiary wilgotności, które pozwalają nam precyzyjnie określić obszar problemu. Próby ciśnieniowe to kolejny skuteczny sposób, którym posługujemy się w pracy. Dzięki nim możemy znaleźć nawet niewielkie przecieki, które mogą prowadzić do poważnych szkód.

 

Postaw na profesjonalizm i zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Niezależnie od rodzaju lokalu, gdzie podejrzewany jest wyciek, podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Naszym celem jest lokalizacja usterki i zapewnienie kompleksowej ochrony przed wilgocią, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz spokój naszych Klientów.

Specjalizujemy się w profesjonalnym lokalizowaniu wycieków, stosując najnowsze dostępne metody takie jak:

  • Pomiary wilgotności,
  • próby ciśnieniowe,
  • termowizja,
  • gaz znacznikowy,
  • kamery inspekcyjne,
  • pomiary akustyczne,
  • metoda dymowa,
  • metoda impulsowa,
  • barwniki UV.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej optymalny sprzęt. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie straszna nam żadna awaria.

Nasze realizacje

Formularz kontaktowy