Wynajem osuszaczy

Nasza duża baza sprzętowa, pozwala nam również świadczyć usługę wynajmu osuszaczy powietrza.

Proponujemy atrakcyjny cenowo wynajem osuszaczy powietrza na terenie całej Polski. Dopasowujemy sprzęt do rodzaju problemu oraz warunków panujących w danym obiekcie.

 

Z naszych usług skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi czy instytucje. Nadmiar wilgoci w pomieszczeniu czy jego zalanie to najczęstsze sytuacje, w jakich mają zastosowanie nasze urządzenia o różnej wydajności. W przypadku nieusunięcia tego rodzaju szkód może dojść do wielu niepożądanych efektów, takich jak np.:

  • gnicie,
  • korozja elementów metalowych,
  • awarie maszyn,
  • pojawienie się grzybów i pleśni,
  • zamarzanie elementów na zewnątrz budynku.


Jak działa nasz sprzęt?

Urządzenia osuszające pochłaniają cząsteczki wody i innych substancji występujących w powietrzu, które następnie w rurach ulegają skropleniu. Ponadto dostosowują wilgotność w pomieszczeniu do warunków panujących na zewnątrz.


Najem urządzeń osuszających

Wypożyczone osuszacze można wykorzystać m.in. w: mieszkaniach, domach, biurach, magazynach, w tym leków lub żywności, archiwach, pralniach czy suszarniach. Nierzadko na wynajem urządzeń decydują się podmioty działające w branży spożywczej, farmaceutycznej, stoczniowej czy budowlanej.

Zawilgocone powietrze może wywołać wiele szkód, dlatego warto temu zapobiec jak najszybciej. Proponowany wynajem mobilnych osuszaczy jest dobrym rozwiązaniem. Pozwala nie tylko uniknąć dużych kosztów związanych np. z remontem pomieszczeń po zalaniu czy psuciem się produktów, ale też konieczności inwestowania sporych sum w zakup własnego sprzętu.

 


Chętnie przygotujemy idealny zestaw urządzeń osuszających dla Twoich potrzeb, charakteru i powierzchni zawilgoconego budynku.

 

Świadczenia wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

 

W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie.

Formularz kontaktowy