O nas

Firma AQUAPRO to pierwsza pomoc przy zalaniu Twojego domu, mieszkania czy firmy. Działamy kompleksowo, dlatego wzywając nas masz pewność wyeliminowania problemu od A do Z.

Jak działamy?

#1

Kontakt i pierwszy wywiad telefoniczny

#2

Przyjazd na miejsce zalania i oględziny wraz z pomiarami stopnia zawilgocenia

#3

Lokalizacja wycieku

#4

Zabezpieczenie i usunięcie źródła awarii

#5

Dokładne zmapowanie stopnia zalania poszczególnych pomieszczeń oraz dobranie najefektywniejszych technik i sprzętu do pełnego osuszenia budynku

 

O kompleksowości naszych usług niech świadczy fakt, że rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z polisy ubezpieczeniowej. Wiemy, że każde zalanie to ogromny stres dla właścicieli, dlatego nasz model działania wyróżnia empatia i chęć kompleksowego rozwiązania problemu. Wszystko po to, by nasi Klienci nie musieli się już o nic martwić oraz nie tracili czasu, energii oraz nerwów na załatwianie formalności. To dla nich również bezcenna oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Awarii nikt nie planuje, dlatego jesteśmy gotowi zareagować na wezwanie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!
Działamy w całej Polsce!

 

Skontaktuj się z nami!

+48 887 799 222

biuro@aquapro.com.pl

 

Odwiedź też nas w social mediach i zobacz jak działamy!

Dysponujemy dużym i nowoczesnym zapleczem sprzętowym, dzięki temu jesteśmy w stanie bezinwazyjnie zlokalizować przyczynę zalania, a następnie osuszyć pomieszczenia mieszkalne, jak również duże powierzchnie magazynowe czy handlowo-usługowe. Każda awaria, w wyniku której dochodzi do zalania ma inną specyfikę. Inny jest rodzaj konstrukcji budynku i jego przeznaczenie, dlatego do każdego wezwania podchodzimy indywidualnie!

Misja firmy

Misją firmy AQUAPRO jest dostarczanie kompleksowych usług, gdy zmagasz się z zalaniem mieszkania lub domu. W naszym zespole skupiamy specjalistów od lokalizacji wycieków i osuszania budynków z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie spojrzeć szerzej na dany problem, przeanalizować widoczne objawy i skutecznie dotrzeć do przyczyny, która wywołała awarię.

Posiadamy praktyczną wiedzę, doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, by skutecznie wyeliminować problem i usunąć skutki zalania. To właśnie synergia naszych działań oraz znajomość branży budowlanej, stosowanych rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wykończeniowych daje Ci pewność skutecznego i całościowego rozwiązania problemu wilgoci w budynku.

 

Czego możesz się spodziewać wybierając AQUAPRO?

W naszych działaniach unikamy rutyny, przez co do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, skupiając się na zlokalizowaniu i usunięciu źródła awarii. Zwracamy również dużą uwagę, by nasze działania były jak najmniej inwazyjne dla budynku i uciążliwe dla jego mieszkańców.

Doskonale wiemy, że zalane domy, mieszkania czy firmy to często dorobek całego życia naszych Klientów, dlatego nasze działania cechuje empatia i dbałość o porządek. Nie rozkujemy Ci całego domu, by zlokalizować nieszczelność w instalacji wodnej lub grzewczej. Mamy na to inne, bezpieczne dla Twojego domu sposoby, takie jak m.in. termowizja, wykrywanie nieszczelności gazem znacznikowym lub barwnikiem UV.

Skontaktuj się z nami!

Nasze realizacje

Formularz kontaktowy