Usuwanie zalegajacej wody z budynku

To sprawne i profesjonalne działania naszej doświadczonej oraz wykwalifikowanej kadry pozwala szybko opanować nagłe, awaryjne sytuacje.

Usuwanie wody z budynku konieczne jest zazwyczaj po dużych zalaniach, podtopieniach, wysokim stanie rzek i strumieni oraz intensywnych i długotrwałych opadach deszczu. Należy wówczas możliwie najszybciej pozbyć się zalegającej wody, aby nie dopuścić do groźnych zawilgoceń, prowadzących do rozwoju pleśni i grzybów. W tym celu nasza firma jest wyposażona w profesjonalne pompy średnio i wysoko wydajnościowe w zależności od powierzchni i stopnia zalania.

Osuszanie budynku pozwala ograniczyć zakres wykonywanych prac remontowych oraz zmniejszyć ich koszt. Dokładamy wszelkich starań, aby zalane ściany i podłogi szybko wróciły do pierwotnego stanu.


Osuszanie i usuwanie zalegającej wody z budynku

Przystępując do procesu osuszania, hamujemy rozwój groźnych dla zdrowia grzybów i pleśni oraz zapobiegamy nadmiernemu zniszczeniu ścian i podłóg. Dysponujemy sprawdzonym, niemal w stu procentach bezawaryjnym zapleczem technicznym. Rodzaj pompy dostosowujemy do stopnia zalania
Nasi fachowcy określają w pierwszej kolejności poziom strat oraz zakres koniecznych do wykonania prac. Oczyszczamy także ściany z nagromadzonego szlamu i błota. Następnie przystępujemy do usuwania zalegających nieczystości.

W naszej pracy stosujemy różnorodne, niezawodne techniki, wykorzystujące między innymi podczerwień. Innowacyjne urządzenia oraz nasze wieloletnie doświadczenie tworzą skuteczny, idealny duet.

Formularz kontaktowy